7 Ocak 2018 Pazar

Adım Adım Başlıyoruz..Hayat sürprizlerle dolu hepimiz için. Bütün zorlukları, eğlencesi, inişleri, çıkışları ise bu sürprizlerde saklı. Aynı bir maraton gibi. Başlarken zinde, yokuşları zorlu, inişleri eğlenceli, bazı kilometrelerde yorgun düşseniz de finishler her zaman enerji doludur. Aslında koşu hikayem de pek eskilere dayanmıyor. Hayatı boyunca sporla iç içe bir insan olarak 2 senedir sadece koşuyorum. Koştukça daha güçlü hissettim ve bitirdiğim her yarış sonrası daha çok motive oldum. Başardıkça daha çok hırslandım. Vücudum yeter demediği müddetçe de koşmaya ve iyi hissetmeye devam edeceğim. 

Daha önce gezmeyi seven ve bunu kaleme alan bir adamdım. Şimdi hem gezerken hem de koşarken yaşadıklarımı bir hatıra defteri olarak bu blogda saklayacağım. Şimdiden beğeneceğinizi umuyor ve dünyaları koşmaya yeniden başlıyorum. Yeni gezilerim şubatta Barcelona'da Barcelona Yarı Maratonu ile başlayacak ama önce geçmişten de yazılarım olacak.

Şimdiden herkese keyifli okumalar..:)

1 yorum:

  1. Semih tebrik ediyorum çok güzel bir yazı kaleme almışsın. Bundan sonra atacağın her adımda bitireceğin her yarışta şimdiden başarılar dilerim. ��

    YanıtlayınSil